Archiwum kategorii: Dla przedsiębiorcy

Narzędzie pracy biznesmana

narzedzie_pracy_biznesmana.jpg

W dzisiejszych czasach trudno jest prowadzić firmę, jeśli nie korzysta się przy tym z nowoczesnych narzędzi, takich jak chociażby smartfon. Tego typu urządzenia potrafią uczynić naszą pracę wygodniejszą i efektywniejszą.

Producenci smartfonów starają się nawet specjalnie dostosowywać swoje telefony do potrzeb przedsiębiorców. Widać to chociażby na przykładzie modelu Nokia Lumia.

Lumia to obecnie jeden z najpopularniejszych smartfonów dostępnych w naszym kraju, czemu zresztą nie można się dziwić, ponieważ koncern Nokia od lat jest w ścisłej światowej czołówce producentów telefonów komórkowych. Nokia Lumia w wersji dla biznesu posiada dodatkowe aplikacje, dzięki którym zarządzanie pocztą elektroniczną jest jeszcze łatwiejsze.

Ponadto, model ten daje możliwość korzystania z wielu różnych formatów plików, co również jest sporym ułatwieniem. Dodajmy do tego jeszcze znakomite zabezpieczenia, chroniące poufne dane oraz kilka wariantów nawigacji satelitarnej i uzyskamy naprawdę praktyczne narzędzie dla biznesmana.

Lumia w wersji biznesowej

pomarancza.pl

lumia_w_wersji_biznesowej.jpg

W dzisiejszych czasach wielu biznesmanów musi starać się być mobilnymi oraz elastycznymi.

Realia rynkowe zmuszają ich do ciągłego bycia w ruchu i jednocześnie do, jak to się mówi, trzymania ręki na pulsie.

Żeby móc podołać wszystkim obowiązkom i nie marnować cennego czasu, konieczne zdaje się być wyposarzenie się w nowoczesne narzędzia pracy.

Dlatego też warto zapoznać się bliżej ze smartfonem Nokia Lumia w wersji biznesowej.

Omawianemu smartfonowi trudno odmówić elegancji i funkcjonalności.

Podczas tworzenia tego urządzenia korzystano z najnowszych technologii i sprawdzonych patentów, dzięki czemu jest ono jednocześnie innowacyjne i funkcjonalne.

Warto zwrócić uwagę chociażby na nawigację satelitarną, jaka została na nim zainstalowana.

Nie chodzi tutaj o jedną aplikację, ale o kilka jej wariantów, które ułatwiają docieranie na spotkania zarówno za pośrednictwem samochodu, jak i środków komunikacji publicznej.

Solidne wydają się również dodatkowe zabezpieczenie, które zamontowano w modelu przeznaczonym dla biznesu.

Telefon dla przedsiębiorczych

telefon_dla_przedsiebiorczych.jpg

W dzisiejszych czasach własna firma często jest optymalnym wyborem, jeśli chodzi o życie zawodowe. Dlatego też coraz więcej Polaków zakłada własne biznesy i w ten sposób stara się zarabiać na życie.

Nokia przygotowała dla nich specjalną ofertę w postaci biznesowej wersji modelu Lumia. Ogólnie rzecz biorąc, Nokia Lumia jest jednym z najlepszych obecnie dostępnych smartfonów.

W wariancie przeznaczonym dla biznesu zastosowano dodatkowe aplikacje oraz zabezpieczenia, które z pewnością docenią osoby przedsiębiorcze. Warto wspomnieć chociażby o rozbudowanej nawigacji satelitarnej, która pozwala zaplanować trasę zarówno osobom preferującym komunikację publiczną, których przecież nie brakuje, jak i osobom zmotoryzowanym.

Nokia Lumia posiada także znakomity system zabezpieczeń, dzięki któremu ryzyko przechwycenia przez osoby trzecie zgromadzonych przez nas poufnych danych jest minimalne. Oczywiście, omawiany smartfon jest również elegancki i posiada wiele opcji zapewniających użytkownikom rozrywkę w chwilach wolnych od pracy.

kalendarze ścienne