Kilka wskazówek na temat makijażu weselnego

www.rallycross-news.pl

W tym jedynym i wyjątkowym dniu, jakim jest ślub, każda z nas chce wyglądać piękne. Niezależnie, czy zdecydujemy się na makijaż wykonywany samodzielnie, czy też oddamy się w ręce profesjonalisty, ważne, abyśmy zapamiętały kilka podstawowych rad związanych z makijażem na ślub. Przede wszystkim musi on nas upiększać oraz być trwałym.

Ważne zatem, abyśmy zabrały z sobą w jakiejś podręcznej kosmetyczce kilka podstawowych kosmetyków, które pomogą nam w czasie wesela poprawić oraz odświeżyć wygląd. W takim niezbędniku panny młodej winny znaleźć się przede wszystkim bibułki matujące, pomadka, błyszczyk, kredka i tusz do oczu oraz mały flakonik perfum. Przymierzając się do makijażu ślubnego musimy pamiętać, że mamy w nim nie tylko pięknie wyglądać, ale również wyśmienicie się czuć.

Makijaż ślubny powinien być więc dobrany do charakteru i temperamentu panny młodej. Niemniej ważne będzie wzięcie pod uwagę kształtu naszej twarzy, oczu, ust. Aby makijaż w tym szczególnym dniu zachwycał pamiętajmy również o wcześniejszym przygotowaniu twarzy.

Już kilka tygodni wcześniej warto wykonać peelingi, odżywić i nawilżyć skórę twarzy.

Źródło: https://napamiatke.pl/