Majówka na wydmach

Majówka tuż, tuż, a Ty jeszcze nie masz pomysłu jak ją spędzić? Jeśli lubisz wypoczywać nad morzem, a prognozy pogody są pozytywne – wybierz Łebę. Nie ma nic lepszego niż słodkie lenistwo na piasku czy spacery brzegiem morza w słoneczny dzień.

Miejscowość ma szeroko rozwiniętą bazę hotelarską oraz świetne atrakcje. Najmłodsi także nie nie będą mogli narzekać na nudę – park dinozaurów czy Sea Park oddalony od Łeby o 8 km, zadbają o dobrą rozrywkę.

Łeba cieszy się dużą popularnością głównie ze względu na bliskość Słowińskiego Parku Narodowego. Niesamowite, ruchome wydmy pozwalają poczuć się niczym na afrykańskiej Saharze.

Z pewnością widoki będą niezapomniane, jeśli zdecydujesz się wspiąć na największe wzniesienie – Wydmę Łęcką, która ma wysokość 40 m nad poziomem morza. Piękna panorama obejmuje wszystkie wydmy, jezioro Łebsko oraz Morze Bałtyckie.

Aktywni fizycznie mogą zwiedzać Łebę i okolicę na rowerach, ponieważ nie brakuje tam ścieżek rowerowych. Natomiast miłośnicy sportów wodnych mogą spróbować swoich sił w windsurfingu.