Majówkowy odpoczynek w Kołobrzegu

www.knokonferencje.pl

Spragnionym morskich widoków oraz czystego powietrza, z dala od zgiełku miasta, poleca się Kołobrzeg. To miasto może być świetną bazą wypadową na weekend, podczas którego wypoczniemy i nabierzemy sił na kolejne tygodnie pracy. Kołobrzeg uznaje się za największe i najpiękniejsze polskie uzdrowisko.

Niesamowity urok nadmorskiego miasteczka oraz historia sprawiają, że jest to miejsce warte odwiedzenia. Wczesnym rankiem możesz skorzystać z bogatej i nowoczesnej bazy zabiegowej, dzięki której poczujesz się lepiej i w pełni się zrelaksujesz. Z kolei w ciągu dnia możesz poznawać atrakcje miasta.

Należy zwiedzić gotycką Bazylikę Mariacką czy neogotycki ratusz, można pospacerować nadmorskim deptakiem lub wybrać się w rejs turystycznym statkiem. Warto zajść do Mariny Solnej i zobaczyć piękne jachty, które zrobiły sobie przystanek w Kołobrzegu. Wieczory można spędzić w urokliwych tawernach z widokiem na morze.

Dla aktywnych dobrym rozwiązaniem będzie wypożyczenie rowerów i wybranie się na rekreacyjno-sportową wycieczkę jednym ze szlaków.