Rowerowe wakacje

przejazdy szczecin berlin

Wyjazd na urlop często wiąże się z ogromnymi wydatkami. Zakwaterowanie, wyżywienie, odpowiednio dobrane środki transportu – to wszystko kosztuje.

Na wczasach bardzo często staramy się nie oszczędzać na przyjemnościach, co dość znacznie może wpływać na zasobność naszego portfela. Tymczasem wakacyjny wyjazd rowerowy może pomóc w pewnym stopniu zniwelować te koszty.

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele fascynujących miejsc znajduje się w niedalekiej odległości od miejsca naszego zamieszkania. Jeśli jesteś fanem dwóch kółek, a twoja kondycja pozwala na to, by każdego dnia przejechać kilkadziesiąt kilometrów, nic nie stoi na przeszkodzie.

Warto spróbować zastąpić tradycyjny wyjazd tym rowerowym. Pozwoli to na poprawienie kondycji, a także zobaczenie po drodze wielu miejsc, na które z pewnością nie zwróciłbyś uwagi, patrząc przez szybę samochodu.

Rower na wakacjach jest bardzo ciekawym środkiem transportu, który pozwala szybko dotrzeć na miejsce, rezygnując z samochodów czy komunikacji publicznej. Jeśli nie jesteś gotowy na rowerowy wypad, spróbuj przynajmniej wybrać się na przejażdżkę, korzystając z wypożyczalni rowerów, którą dziś można znaleźć niemal w każdym kurorcie.

www.konsulat-slowenia.pl