Sylwester w górach

www.zieloneaukcje.pl

Najgorętsza, najbardziej szalona i oczekiwana noc w roku nadchodzi wielkimi krokami. Sylwester tuż tuż, dlatego też warto zacząć przygotowania do tej wyjątkowej imprezy.

Są jednak osoby, które zamiast wystrzałowego przyjęcia wolą spędzić ten wieczór w towarzystwie gór (i oczywiście bliskich osób). Coraz więcej hoteli oraz ośrodków wypoczynkowych w górach wprowadza do swojej oferty sylwestrowe propozycje.

Może warto na kilka dni opuścić wielkomiejski zgiełk i spędzić tę wyjątkową noc nieco innym klimacie? Opcja spędzenia zimowego urlopu w górach wydaje się bardzo atrakcyjna. Kusi wizja narciarskiego i snowboardowego szaleństwa, kulig z pochodniami i prawdziwie góralska atmosfera.

Warto więc nieco wcześniej sprawdzić oferty popularnych polskich ośrodków. Zakopane, Białka Tatrzańska, Krynica, Nowy Sącz a może Szczawnica? Jest w czym wybierać, ale trzeba pamiętać o tym, że rezerwacja miejsc musi być poprzedzona dużą rezerwą czasową, chociaż oczywiście zdarzają się też korzystne oferty last-minute.